top of page
AİLE HEKİMLERİMİZ 
Dr. Hatice AKBULUT

44 numaralı Aile Hekimi. Zemin katta hizmet vermektedir.

Hemşire

Şaduman BAYRAK BÜLBÜL

13901343_113196682457650_224144693818665
Dr. Ertan KOÇ

46 numaralı Aile Hekimi. Birinci katta hizmet vermektedir.

Ebe

Güzin ÖZER

Dr. Necmi GÜNGÖR

45 numaralı Aile Hekimi. Zemin katta hizmet vermektedir.

Hemşire

Zehra YAVUZYILMAZ

Dr. Murat BEKAR

97 numaralı Aile Hekimi. Birinci katta hizmet vermektedir.

Hemşire

Sebile YAVUZ

Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi;

5 Ocak 2009 tarihinde Trabzon Aydınlıkevler Mahallesi Sahra Sokak Hacı Murat Tosun Camii bitişiğinde 3 Aile Hekimliği Birimi ile hizmet vermeye başlamıştır.2013 yılı başında 1 Aile Hekimliği Birimi daha açılmıştır. Bugün 4 Aile Hekimliği Birimi ile yaklaşık 16000 kişiye koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti vermektedir.

Aile Sağlığı Merkezimiz 02.12.2011 tarihi itibariyle A Sınıfı ASM kategorisinde hizmet vermeye başlamıştır.

Zemin katta;

44 Nolu Aile Hekimi Dr. Hatice AKBULUT ve Hem. Şaduman BAYRAK BÜLBÜL

45 Nolu Aile Hekimi Dr.Necmi GÜNGÖR ve Hem. Zehra YAVUZYILMAZ

hizmet vermekte olup, bu katta ayrıca, ana hasta bekleme salonu, acil müdahale odası, laboratuvar, kan alma odası yer almaktadır.

1.Katta;

46 Nolu Aile Hekimi Dr. Ertan KOÇ ve Ebe Güzin ÖZER
97 Nolu Aile Hekimi Dr. Murat BEKAR ve Hem. Sebile Yavuz

hizmet vermekte olup, 2.hasta bekleme salonu, aşı - bebek çocuk izlem odası, bebek emzirme köşesi, gebe izlem odası, aile planlaması / jinekolojik muayene odası yer almaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular;

Aile Sağlığı Merkezimiz Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliğine göre A Sınıfı Aile Sağlığı Merkezi kategorisine yükseldiğinden birimlerimizde belirtilen çalışma saatlerine göre esnek mesai uygulaması yapılacaktır. Gün içinde çalışma saatlerimiz dışında poliklinik (muayene) hizmeti verilmeyecektir. Lütfen çalışma saatlerimizde hizmet almaya özen gösterelim.

Gebelik durumunuzu mutlaka aile hekiminize veya aile sağlığı elemanınıza bildiriniz! Sağlıklı bir gebelik süreci için aile sağlığı elemanınız ile iletişim içerisinde olmanız gerekmektedir. Bebek ve çocuk aşılarını zamanında yaptırınız! Bebeğinizin sağlıklı büyüyebilmesi için aşılarını ihmal etmeyiniz!

Karışıklıkların önlenmesi ve işlemlerinizin daha hızlı yapılabilmesi için Aile Sağlığı Merkezimize yapacağınız her türlü başvuruda Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz!

Aile Hekimliği Bilgileri

bottom of page